Kdo nemá rád jídlo nemá rád sebe! Říkám to opakovaně a vůbec se za to nestydím! Proto, se asi neschovám za malíček, ale bez dobrého jídla to prostě nejde. 

Miluji kuchařky, pročítání stránek, plné nápadů a chutí a vůní, tipů a inspirací! Velmi mě oslovila tato.

Zuzanu jsem měla tu čest poznat osobně, a tak se mi na přední stánce knihy objevilo skvělé přání s podpisem! Spolupracovat se Zuzanou je potěšení tak jak se usmívá i na úvodním přebalu se usmívá i ve skutečnosti! Musím říci, že Zuzaniny recepty jsem zařadila do denodeního jídelníčku. Třeba její domácí musly vlastně jednoduchá rada mě dostala na snídaňovou špici! Nutno dodat že jsem byla tak nadšená, že se i partner odhodlal podle Zuzky něco zkusit. Vyzkoušel brownies z červené řepy, jako snídani dopostele! A zabralo to já sladké nemusím ale todle mě dostalo naprosto na kolena. 

Ne každá kuchařka může být dobře napsaná a né v každé najdete bezlepek, vegan, raw i pro masaře. Možná proto je ta kuchařka úžasná, je jedinečná a má čestné místo v mé domácnosti! Můžu stoprocentně doporučit jak Zuzaniny poradenské služby, recepty tak i její optimismus, který na Vás na začátku knihy dýchne a do konce nepřestane!

Za mě opravdu 10/10! 

Kromě této kuchařky Zuzka dělá i kurzy vaření, jóga víkendy, poradenské služby ohledně váhy a zdravého životního stylu. Vyzkoušejte je to nevšední a skvělý zážitek!

Tereza 

-----------------------------------------------------------