výživové poradenství a kurzy vaření v Praze

Nový výživový program ZAČÁTEK CESTY KE ZMĚNĚ

"Jediný trvalý vztah v životě je vztah k sobě samému. To je ta největší životní investice."

Poslední dobou se kolem mně přímo rojí lidé, kteří jsou rozhodnuti změnit svůj životní styl - vystoupit ze začarovaného kruhu navyklých stereotypů. Důvody jsou různé, ať už "pouhá" únava, nebo menší či větší zdravotní problémy, nadváha, nebo pocit, že jim něco podstatného uniká mezi prsty, nemají na nic čas a žijí v soustavném stresu. 

Většinou zjistí, že je potřeba začít bojovat na mnoha frontách najednou. Od změny stravování a přípravy jídla, přes donucení se k pohybu, až po přehodnocení zásadních životních priorit. Protože 100% platí, že to, co se udehrálá v naši mysli, se odráží na našem těle. Nemůžeme být zdraví, když nejsme v psychické pohodě a spokojení sami se sebou, pokud se prostě nemáme rádi.

Je dobré mít na této cestě ke změně průvodce, který vám poskytne pohled zvenku, pomůže sestavit postupný plán změn krok za krokem a podá pomocnou ruku při jejich realizaci. Moc dobře víme, jak je těžké vyjet ze zaběhlých kolejí zažitého stereotypu, a být na to sám. Nebuďte, jsem tu pro vás! Ať už v roli výživového poradce, kuchařky, kamarádky, maminky či drába :)

Tak vznikl 3-měsíční program ZAČÁTEK CESTY KE ZMĚNĚ - co obsahuje a čím si v jeho průběhu projdete, se dozvíte zde

Zuzana