výživové poradenství a kurzy vaření v Praze

Individuální kurzy vaření

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, máte možnost nechat si připravit kurz vaření na míru pro 1-3 účastníky. Sami si navrhněte téma kurzu, například rychlé a zdravé večeře, co s luštěninami, jak používat náhražky masa, zdravé svačinky a pomazánky, polévky a cokoliv dalšího vás napadne. My vám připravíme 3-variantovou nabídku menu o 4 chodech. Vyberete jedno menu, které si pak společně uvaříme. Délka trvání kurzu cca 3 hodiny. Termín přizpůsobíme vašim potřebám. Kurz se může uskutečnit i u vás doma!

Cena: 5.700,- Kč (za všechny účastníky celkem včetně surovin)

Takže když přijdete ve třech, cena = 1.900,-Kč/os.

V případě kurzu u vás doma + náklady na dopravu.

Jak kurzy probíhají

Kurzy trvají cca 3-4 hodiny v předem domluveném termínu.

Na začátku kurzu si u čaje či kávy s lektorkou popovídáte o vašich očekáváních, stravovacích omezeních - intolerancích a návycích. Budeme akceptovat to, co v jídelníčku máte a nemáte rádi.

Obdržíte skripta s recepty a fotkami připravovaných pokrmů, včetně informací o hlavní surovině z výživového hlediska. Nejdříve společně skripta projdeme, abychom si potvrdili, že skladba surovin všem účastníkům vyhovuje.

Je jen na Vás, jakou formou se do vaření zapojíte. Aktivitě se meze nekladou, ale nikoho nebudeme k samotnému vaření nutit.
Samozřejmou součástí kurzu je ochutnávka všech připravených chodů. Pokrmy, které nezkonzumujete na místě, dostanete do krabičky s sebou.

I po kurzu máte možnost kontaktovat lektorku s jakýmkoli dotazem k receptům a postupům z již absolvovaného kurzu. Zajímá nás, jestli se vám pokrm povedl připravit i doma, zda chutnal ostatním. Zašlete nám foto připraveného pokrmu ve vaší kuchyni.

Lektor kurzů

Zuzana Komůrková - výživová poradkyně a lektorka, autorka pohodové vegetariánské a bezlepkové kuchařky Výživou ke změně, se kterou se můžete setkat i v reportážích o vaření pořadu Polopatě na ČT1.