výživové poradenství a kurzy vaření v Praze

Bc. Daniela Poláchová (nar. 1973)

Jako spousta žen i já sama jsem toužila po krásnější postavě. Vyzkoušela jsem celou řadu sportovních aktivit a začala jsem navštěvovat  posilovnu. Pod vedením zkušeného trenéra jsem na sobě tvrdě pracovala. Po nějaké době jsem ale pochopila, že k lepší váze pouze cvičení nestačí. Důležitým faktorem, který člověka ovlivňuje, je i způsob jeho stravování.

O správné a zdravé stravování jsem se začala zajímat již před lety, kdy mě oslovil ájurvédský pohled na výživu, který říká, že každý jsme jiný a každému vyhovuje něco jiného. Nejen to, co jíme, ale hlavně kdy jíme a jak jíme, souvisí s tím, jací jsme a kolik máme energie a v neposlední řadě i s našimi nemocemi. 

V oblasti výživy jsem se učila stravou pečovat o své tělo, cítit se zdravě a mladě, mít dostatek energie. Změna životosprávy a lepší stravování je opravdu nejlepší investice do sebe sama.

Kromě fitness, kdy v současné době spolupracuji s centrem Fit2b, se pravidelně věnuji józe, která se stala důležitou součástí mého života. Mám ráda středomořskou kuchyni, ranní procházky se psem a svůj život tady a teď. 

Kontakty:

E-mail: daniela@vyzivoukezmene.cz
Tel: 607 102 827