výživové poradenství a kurzy vaření v Praze

Kurz bezlepkového vaření ÚŽASNÁ CIZRNA!

Srdečně zveme na kurz zdravého vaření se Zuzkou Komůrkovou

Co se naučíte?

Cizrna je v našich končinách vcelku neznámá luštěnina. Je to škoda, protože jde o velmi kvalitní zdroj polysacharidů, bílkovin, ale i vlákniny a mnoha minerálů a vitamínů. Navíc je bez lepku a výborně chutná..... Pokud víte, jak na to :) Z cizrny můžeme vyrobit nejen tradiční Hummus, ale i mnoho dalších slaných i sladkých jídel. Kurz je vhodný pro bezlepkáře, vegetariány i vegany (koláč upravíme do vegan verze), ale i pro ty, kteří prostě jen chtějí poznat více cirznu a naučit se s ní v kuchyni pracovat.

Menu: 

  • Cizrnový salát s mořskou řasou
  • Polévka z cizrny se špenátem
  • Placka z cizrnové mouky s olivami a rajčaty
  • Cizrnové kari s rýží Basmati
  • Cizrnový koláč s ovocem a sněhovou čepicí

                      

Součástí kurzu je ochutnávka všech připravených jídel. Co nesníte na místě, odnesete si s sebou. Vlastní krabičky vítány :)

Termín: NEDĚLE 26. 5. 2019 od 14.00 hod. Délka trvání cca 3 hodiny podle zručnosti a nálady účastníků.

Místo konání:  Zlatá dílna, K Horkám 19/21, Praha 10 - Hostivař (zastávka MHD Hostivařské náměstí, BUS 177 z metra Skalka, nebo autem s pohodovým parkování přímo ve dvoře)

CENA:  1500,- Kč / osoba  (v ceně skripta s recepty a informacemi o použitých surovinách)

S sebou prosím: plastové krabičky na vzorky jídla, zástěru (pokud jste zvyklí v ní vařit) a přezůvky (pokud preferujete vlastní).

Počet míst je omezen na 6! Místo si, prosím, rezervujte do 23. 5. 2019 prostřednictvím formuláře níže, e-mailu na zuzana@vyzivoukezmene.cz / SMS na tel: 605 500 598. 

Kurz je již plně obsazen, děkujeme!Přihlaste se na kurz již nyní:


související služby: